| SoNevable a întrebat:

Hey cei care jucati metin2ro server sagitta regat Jinno(albastru): il cunoaste careva pe Rockerel? e un ninja de lvl 40 cred ca a facut lvl 41... daca da si aveti id-ul lui mi-l dati si mie? ca e prieten cu mine dar acum nu imi mai merge metin2ro si nu mai pot sa vb cu el...

1 răspuns:
| PlasMatic a răspuns:

Nu cred ca mai joaca, Cont DevilBanGo contul meu lvl 79, esmeralda75big grin din cate cred eu nu l-am vazut :d dar daca il vad big grin id meu e davinci_bigbang big grin imi dai add si cum il vad va fac combin laughing) multa bafta