| SoNevable a întrebat:

Hey! cei care jucati metin2ro server sagitta regat Jinno(albastru): il cunoaste careva pe Rockerel? e un ninja de lvl 40 cred ca a facut lvl 41... daca da si aveti id-ul lui mi-l dati si mie? ca e prieten cu mine dar acum nu imi mai merge metin2ro si nu mai pot sa vb cu el...

1 răspuns:
| CandyLonjuPlayer a răspuns:

1.nu joc mt2 pe ro
2. sfatul meu e sa joci pe candylongju, un sv fain de metin2, ewu am lvl 96, lucrurile le poti face cu shansa de 100% la fierar pan la +6, obiecte de la item shop de pe ro sunt la magazinu general, rate de 200% la exp yang si drop
3.INCEARCA-L
4.NU uita CandyLongju.net