| CubDeGheață a întrebat:

Hey! Ceva idei pentru costume de Halloween?
Aş vrea ceva simplu de făcut. Dar fără chestii de genul : Fluturaş, prinţesă sau mai ştiu eu ce...

Mersi! happy

3 răspunsuri:
| sw33taly a răspuns:

Fantoma! pui un cersaf petine happy...sau moarte iti puio pelerina neagra si-o masca din aiacare se vand lamare etc. fundita?

| Anyyx a răspuns:

Stii ce-i mai simplu sa iei un cearsaf de care mama ta nu mai are nevoie, dar sa fie alb si sa ii faci ochi si daca ai niste pantaloni albi si papuci tot albi te costumezi intr-o fantoma...love struck sper ca te-am ajutat

| Blindeye a răspuns:

Poti costum de vrajitoare.Trebuie doar sa:cumperi un nas lung,faci o gaura de marimea capului tau intr-un material, iar apoi iti bagi capul in gaura, iei o matura invechita si poti sa iti iei o palarie sau o peruca cu alb si negru.Simplu.BYE!