| BiuL a întrebat:

Idei de costume de halloween? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Daca vrei cv inspaimantator poti sa te faci zombi sau marioneta, sau sqamar morgan, sunt o groaza de tutoriale pe youtube cum sa te maghezi, daca vrei cv misterios un vampir sau varcolac, ceva sexy femeia pisica sau un dracusor, iar cv amuzant o fantoma, un travestit cu pantaloni mulati sau o acadea uriassa happy funda?

5 răspunsuri:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Papusa Barby sau chukielaughing.

| Eookatha a răspuns:

Si noi am mai facut baluri de halloween la scoala. Am vazut multe costume faine, dar unul chiar mi-a placut:
poti de exemplu sa iti iei un costum de majoreta, si sa te pictezi cu ceva mai spre mov pe la ochi(gen zombie), faci cateva taieturi pe la costum, il murdaresti putin si... voila! happy

Sau daca nu vrei asa, iti poti lua o masca, si niste haine negre pe tine.

Sincera sa fiu, din lucrurile simple poti face ceva super fainbig grin

Sper sa incerci din ideile mele happy

| BiuL explică (pentru Eookatha):

Majoreta zombie, super tare ideea! merci frumos

| cosmynass a răspuns:

Fi atenta... laughing
Te pictezi pe fata ca mutra unei pisici.
Iti pui doua urechi (cumperi sau faci)
O bluza / plover (ceva) alb, stufos.
Pantalonii albi.
Si, ta-daaa! laughing
Sau...mai simplu, da un search pe gugulu' nostru :-

| BrokeDeRomania a răspuns:

Daca nu vrei sa stai sa-ti faci un costum de halloween poti foarte usor sa iei un tricou alb si sa scrii pe el COSTUM.Simplu ca buna ziua.
Sau daca nu-ti e indeajuns poti sa mai adaugi ceva, poate o coada stufoasa de vulpe, niste urechiuse de iepure, ceva simplu...