| Mihaela_3187 a întrebat:

Hey cine a jucat gta san andreas, acolo este o misie cu un elicopter si trebuie sa impusti 4 masini (2 biciclete, 2 busuri) dupa ce le-am doborat ma duc la os ageata galbena de pe harta si ce fac acolo ca cand ajung acolo nu mi-a arata nimic si nu stiu cum sa termin misia, help pls! Dau fundita (nu-mi spuneti ca "ai gresit cateoria" pentru ac stiu dar aici e cel mai vizitat...

1 răspuns:
| PrunaPătrată a răspuns:

Mah omule dupa ce te duci la sageata galbena ori trebuie sa te duci la un magaizn sa-ti dea nu stiu ce chestie ori trebuie sa gasesti un om si sa ai scoti din buzunar o chestie fundawinking?