| ŞoSeŢeL a întrebat:

Heyhappy. Cine imi da si mie o adresa unde pot sa-l vad pe Robo (trupa DFC ) de la Romanii Au Talent in semifinale ( am auzit de la cineva ca ajuns in semifinale si nu am fost acasa ca sa ma uit). Funda.winking

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Au ajuns in semnifinale! :.dar reprezentatia lor o sa fie abia vineri!
ei sunt in a 3-a semnifinalawinking

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Dance Fiction Crew au ajuns in semifinale, dar in semifinala 3. S-au desfasurat deja primele doua semifinale. Poti sa-i vezi pe Robo si DFC pe 8 aprilie in semifinala 3. winking Dar e cam mare concurenta ...totusi,poate trec macar ei,ca am vazut ca romanii nu prea apreciaza echipele astea de dans,nici Trouble!, nici Titanii Funky Fresh, si nici Reka&Stefan n-au trecut mai departe.Dar sa speram ca o sa treaca DFC! big grin

| xXCrystyanXx a răspuns:

Robo inca nu a fost la tv.Au fost 2 semifonale si mai sunt inca 2.Va fi in urmatoarea semifinala cred.

| danishor a răspuns:

Asta este un link catre semifinalisti bafta http://www.protv.ro/......-cine.html

| ThePwner a răspuns:

Pe Robo il vezi in semifinale live vineri...sunt 4 semifinale si el e in smifinala 3 adica vineri!
P.S. La 8:30... funda?