| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Dece da'Cruz nu a ajuns in semifinale la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

din pacate nu ajuns in semifinala, uitete aici http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-1-1 vezi ca asta-i semifinala 1 uitete si printe celalalte semifinale :|

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DonyHD a răspuns:

Asta ma intrebam si eu.

| OSCARtoons a răspuns:

Cica pentru ca avea melodia pe net straight face

Răspuns utilizator avertizat
| alexTT a răspuns:

Pentru ca e prost.

| LEXYMAADUTZA a răspuns:

A ajuns dar nu-l arata in aceasta seara!happy

| AlexUciha a răspuns:

Pt ca o cantat prin cluburi si concerte creca

| Danutz_Cuc_1990 a răspuns:

Eu cred ca a ajuns dar nu l-a aratat inca la Tv... si MihaitzaBoss nu e adevarat c spui pentru ca si Adrian Tutu a avut pe youtube foarte multe melodii big grin

| pinguluk a răspuns (pentru Danutz_Cuc_1990):

din pacate nu ajuns in semifinala, uitete aici http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-1-1 vezi ca asta-i semifinala 1 uitete si printe celalalte semifinale :|