| claudiaclau a întrebat:

Hey...cine ma ajuta cum sa nu-mi mai apara si parola cind intru pe facebook? stiti ca aparea ceva cu sa-mi apara parola tottimpul..cum sa o scot sa-mi apara numai email-ul fara parola? plss urgent! Dau funda cine ma ajuta primul.

1 răspuns:
| Delia1992 a răspuns:

Cand iti bagi e-mailu si parola ai de bifat o casuta ..nu o mai bifezi. sau deschide pagina mozila google chrome sau pe ce intri tu dai ctrl+h si stergi toata arhiva unde ai intrat.si asa o sa iti dispara si e-mailu si parola.