| Denis777 a întrebat:

Hey cine stie cum se face un blog/, sau un site mai public de bloguri

Răspuns Câştigător
| Ioana222221 a răspuns:

Pe blogspot este destul de ok situl
Exemple :
http://www.iubirefaralogica.blogspot.ro/ [ blogul meu de acum 3 ani :))) ]

Este un site simplu in care poti sa te exprimi liber poti sa-ti editezii blogul asa cum il vreii tu :*
Si in problema ta,, cine stie cum se face un blog" iti da indicatile la inregistrare :*
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| alex2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7BdIJUtkjGk uitate la asta lasa blogurile ca vlogurile sunt acum la moda