| iacobet a întrebat:

Hey! Cum as putea sa imi pacalesc parintii ca sunt bolnava?

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Cauti pe internet simptomele unei boli si incerci sa le imiti dar incearca sa nu para prea fals. Sarea de lamaie in nas provoaca stranut si muci ( dar si ustura ) un plic costa cam 50 bani la o alimentara.

| mat31new a răspuns:

Spui ca te doare gatu, iti pui un fular, nu mananci, tot ce bei sa incalzesti, sa ceri pastile.

| Edgar a răspuns:

Fate ca te doare capu. Spunele ca ai facut curent la scoala ca or fost geamurile deschise. Manca mult pana vomiti (asta-i cam real da u sti). Culcate in pat si spune-le ceva : ca te doare...