| AdeCrissuu123 a întrebat:

Cum imi pacalesc parintii sa nu mai vina la sedinta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai rău faci dacă îi păcălești, lasă-i să vină, oricum vor afla situația ta mai devreme sau mai târziu.

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ai motive sa te temi? Ai absente /note mici?
Nu este cazul sa ascunzi asa ceva!
Chiar daca vei primi idei, se gasesc si alte metode de a-ti insiinta parintii.
Sunt scolii in care parintiii sunt insintati prin email / SMS de rezultatele elevilor.

| C17H21NO4 a răspuns:

Nu trebuie sa-i păcălești!
Dacă nu vrei sa vina deoarece ai note mici pune-te mai serios pe învățat si dacă te cearta le spui ca ai sa încerci sa înveți mai bine! Dacă nu ai făcut nimic nu e o problema dacă vin la ședinta.