| Octaviana_9832 a întrebat:

Hey! Cum as putea sa ma machiez la ochi sa mi`i faca sa para mai mari? big grin. Dar nu un machiaj care sa se observe, ci unul cat de cat neobservabil pentru la scoala big grin. Merci! :*

3 răspunsuri:
| chrissi a răspuns:

Da-ti pe marginea pleoapei inferioare cu creion alb. Foloseste farduri discrete sidefii sau putin creion maroniu pe pleoapa superioara, la baza genelorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti cu rimel happy Nu se observa si in plus, vor parea ochii mai mari.
big grin
Sper ca te-am ajutat!winking