| kUuKii a întrebat:

Hey. cum imi pot personaliza penarul rolling on the floor este roz simplu si m'a cam plictisit deci niste ideii. si sa fie ceva mai original. daca s-ar putea si niste poze daca aveti...

Răspuns Câştigător
| fluturasul a răspuns:

In clasa mea era o traditie. Pe fiecare penar nou se esmnau toti membri clasei in diferite culori si moduri. Ii poti pune insigne haioase ii poti coase paiete sau strasuri etc succes

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cu un penar personalizat nu dai dovada decat ca ai foarte mult timp de petrecut pentru decorare. Nu trebuie sa personalizam tot ce ne inconjoara, ne-ar lua de altfel foarte mult timp si nervi.Penarul tau ar fi mai putin plictisitor daca l-ai ingriji, spala, curata, ordona. De aceea e mai bine un penar din piele, de buna calitate pe care nu-l mai poti mazgali. Daca am avea destula imaginatie, am face ca pixurile, creioanele, radierele, etc sa faca treaba singure. Asta da personalizare! O adevarata '' doamna '' are un lucru de calitate cu un mic nimic, discret care sa-l personalizeze.

| Helvete a răspuns:

Poti sa desenezi sau sa scrii ceva pe el cu carioca sau marker permanent, sa lipesti ceva chestii pe el, sa ii pui chestii din alea ca la telefon la fermoare... Si nu mai am idei, poti sa incerci asa. happy

| LCD a răspuns:

Ia un marker negru si deseneaza sau scrie pe el :P
am facut si eu asta:))
ori imi scriam numele in 100 de feluri :))
ori imi scriam trupele / cantaretii preferati
ori versuri :) care imi placea f mult
sau desene... diferite emoticoane sau punctulete, cercuri, patratele, semne : X, : D :)) sau forme mari, flori etc

http://www.bebemic.info/wp-content/uploads/2009/08/ghiozdan-penar.jpg

| Яùxsi a răspuns:

Penar= mod de copiat laughing

| love44katyp a răspuns:

Adauga o breloc la fermoar

| Boo a răspuns:

Deseneaza ceva pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-ti cu markerul numele tau sau numele prietenilor tai.
Mai deseneaza stelute, inimi, diferite modele etc.
Foloseste-ti imaginatia!
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

| Stan_Elena-Catalina_2000 a răspuns:

Poti sa sa adaugi cateva modele folosind vopsea pentru tesaturi.