| Antina a întrebat:

Hey. Cum pot face credite in IMVU? Am inteles ca sunt fel de fel de metode.Mai ales spuneti-mi de metoda noua. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Chu a răspuns:

Buna
Intri pe site si dai la Credits-Earn Credits si cea mai convenabila e faza ca sa-ti faci cont pe Yearbook, si de pe site-ul ala iti poti schimba acei "bani L$" in promo credits pe imvu.
Ca sa iti cumperi haine dai la Shop, daca vrei sa te joci cu animalutul tau, dai de sageata aia pana ajungi si apare Pets dai acolo alegi cainele si ii` pui un nume dupa care "te poti juca cu el" si il poti hrani, Play with me respectiv Give me a treat sau cam asa.
Ooof sper ca ai inteles.
Daca nu trm un pm.

1 răspuns:
| sonyaminia a răspuns:

Am avut si eu IMVU, si numai intr-un singur mod poti face credite
Sa cumperi cu bani adevarati(RON)
fundita?