| pitikaaaa a întrebat:

Hey! Cum pot sa fac diamante pe "Lady popular"?
ca imi moare fata de sete, foame, fericire si ce mai e pe acololaughing plzz vreau un raspuns cat mai repedebig grin
Sau ce as putea sa fac sa nu stiu sa ii cresc chestiile alealaughing

4 răspunsuri:
| Crissuu a răspuns:

Phai.
Setea o scazi asa: piata>bauturi>apa>dai cata apa crei>clic pe butonasul acela>ok>obiectele mele>si apoi aia acvolo ce ai cumparat de la piata >si dai acolo unde e apa semnul ala in forma de "v"
foamea : piata >mancare>si la fel
fericire>spital>terapeut
>mananca mancaruri care iti crest fericirea de exemplu cele patru de jochappy
funda?happy

| Deutza97 a răspuns:

Sincer si eu vreau sa aflu, dar la mine nu pot merge la aparatament la unele lucruri nu-mi da voie

| Deutza97 a răspuns:

Si pe messenger intreb degeaba asa ca diamantele nu am de unde sa le iau si de aia nu prea joc caci imi moare fata adica e bolnava dupa aia

| papusica4alina a răspuns:

Poi cam asa dai la oras si te duci la suermarket acolo iti apare una sub alta mancare.bauturi.altele.daca dai la mancare iti apare acolo multe chesti.sa zicem ca iei paine.alegi cate paini vrei si dai ok atunci ti se duce la obiectele mele.dai clik pe obiectele mele si iti apare ce ai cumparat.atunci dai clic pe obiectul cumparat si atunci domnisoara il foloseste, daca dai la apa acelasi luccru.dar daca dai la altele iti apar medeicamentele si ar trebuie sa ii iei macar o data la 2 saptamnai, si dupa faci acelasi lucru care l-ai facut si pana acum, funda?