| Iully99Puke a întrebat:

Hey happy Cum pot sa gasesc mai amanuntit o persoana pe facebook tinand cont ca stiu varsta si orasul de proveninenta a persoanei pe care doresc sa o gasesc? Am auzit de o aplicatie "Advanced Search 2.0 Beta" dar nu mai este pe facebook.
FUNDA primului raspuns care ma ajuta happy

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hei. incearca sa gasesti prietenii comuni, vezi poate asa vei gasi si profilul lui. posibil sa nu aiba numele sau la profil asa ca va fi putin cam dificil dar incearca asa. parerea mea e sa nu folosesti programe fiindca cunosc persoane care au fost inselate de asa-zisele programe si ti se poate fura contul...