| WTFuck a întrebat:

Hey, daca un baiat tot te intreaba daca esti suparata sau daca te simti bine si daca te gadila in talie ca sa razi si sa nu mai fii bozumflata... ce inseamna?happy Funda pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Pai inseamna ca te place.sau ii pasa de tine, e un bun prieten.si vrea sa te vada zambind.cam asta e! :*funda?

5 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Ori ca e un prieten care tine la tine ori te place

| CristinaPaula a răspuns:

Pai... Eu cred ca ori vrea sa fie prieten cu tine si nu vrea nimic, ori ii place de tine vrea sa intre in vorba c tine si nu ii place sa te vada suparata. happy

| Ciocoloco22 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te faca sa te simti mai bine...
Poate nu stiu nu suporta sa fii suparata si vrea ca sa iti ridice moralul big grinbig grinbig grin
saaaaau
Ii place de tine si vrea sa se faca remarcat stii u atunci cand iti e mai rau e bine sa ai pe cineva langa tine, poate vrea sa il apreciezi pentru ca e alaturi de tine :*:*:* Fundabatting eyelashes?

| gummy72 a răspuns:

Eu cred ca te place sau doar vrea sa nu mai fii suparata dar sunt sigura ca te place fiind ca majoritatea baietilor care plac o fata vor ca ea sa fie fericita

| Angela_Banea_1971 a răspuns:

Cred ca nu i este indiferenta starea persoanei respective.