| Serendipity17 a întrebat:

Hey! dati-mi si mie o idee ce as putea sa ii iau de cadou unei prietene. O sa fie ziua ei si habar n-am ce sa ii iau, pentru ca are destule cosmetice (tatal ei lucreaza in italia si ii trimite multe lucruri) haine...are destule :] esarfa ...nu pentru ca i-am luat recent.

Vreo idee? :d

Funda! :*

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Un parfum love struck
o curea
o esarfa
un ceas
o revista
o carte

3 răspunsuri:
| dana24 a răspuns:

Pai.ai putea sa-i iei bijuterii, parfumuri, animalute de plus(depinde cati ani arebig grin).etc. sper ca ti-am fost de folosbig grin funda?big grinbatting eyelashes

| No a răspuns:

Accesorii happy

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy