| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Cadou pentru prietena cea mai buna de Moş? Facem in clasa cadouri intre colegi(cu biletele) si eu trebuie sa-i iau chiar colegei mele de banca. (20 lei pretul) Stiu ca trea lac de unghii maro. Ce as mai putea sa-i iau de vreo 10 lei, 10 lei si ceva? Stiu ca nu vrea CANA sau PLUŞ! Nu prea am idei. I-am luat cma tot ce se putea: bluzita, esarfa, etc. Cosmetice nu prea foloseste. Vreo idee? FUNDITA

3 răspunsuri:
| Riyukii a răspuns:

Pai. ceva amuzant. o pusculita-purcelus e chiar haioasalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca asi fi in locul tau iasi lua o pusculita cu forma amuzanta.

| SUunShiNe a răspuns:

Pai. ce ii place unei fete. fetelor le place sa se macheza sa fie mereu cool si sa arate bine... le place sa se imbrace cool.deci nu stiu ai putea un parfum. sau o trusa de machiaj.vezi u sper ca teasm ajutat