| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a întrebat:

Azi e ziua unei prietene bune si pana acum nu stiam sigur daca merg, asa ca inca nu i-am luat cadou.
Ce as putea sa ii iau, avand in vedere ca are suficiente haine, a pretentioasa si nu se mai joaca cu jucarii?

Răspuns Câştigător
| IasminaMaria a răspuns:

Cadoul perfect pentru o fata este un parfum sau un accesoriu la moda dgen o geanta cercei de calitate lantisoare de aur sau argint >big grin

2 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Ai putea să îi iei un parfum sau un ceas. Cel mai bine un parfum, aici tu știi ce parfumuri preferă.

| zen1991 a răspuns:

Un parfum ceva!