| Lora1 a întrebat:

Hey de revelion eu si my Bff am decis sa il petrecem impreuna si am vrea sa ne uitam la un film horror! dar nu cu fantome happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FuckSchool a răspuns:

Paii eu sunt amatoare a filmelor horror deci am sa-ti recomand ce filme am vazut eu pana acum. Ex : The last house on the left, Mirrors 1 si 2, The grudge, House of wax, House of bones, The war, The autopsy, Drag me to hell, The exorcist, Ochii Juliei, Silent Hill, The devil inside, Fright Night, Orphan, The clinic, Paranormal Activity, Wrong turn, Friday the 13th, Halloween, Silent Night, Resident evil, Saw, The hostel, The Final Destination, Camera 1408, The ring, etc. Distractie placuta happy.

4 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

The ward.
e cu psihopate.

| Plushul a răspuns:

Orphan-e vorba de o copila care arata de 9 ani dar de fapt are peste 30 de ani si incearca sa il seduca pe tatal ei vitreg, dar din nefericire... oricum merita vazut.

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Buna!
Uite un site :
http://www.cinemaxx.rs/

Goblin - l'am vizionat recent si e super. Nu iti spun ce se intampla (te las sa il vizionezi)

Vizionare placuta!:*

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Mirror! e un film extraordinar! E despre niste oameni care se uita intr-o oglinda si le ramane imaginea acolo! Imagine din oglinda e rea si vrea sa omoare persoana originala! E un film supper! Funda?