| anonim_4396 a întrebat:

Hey,deci e fata asta Andra...o cunosc de mult dar nu am vb deloc si de cateva zile imi place de ea...acum 3 zile am iesitin oras cu ea si alte fete si am facut cinste etc. dar nu am prea vb, ziua urmatoarea i-am luat nr si ma vb pe facebook, si vb toata ziua ca si cum am fi impreuna, am conduso acasa etc. Cand credeti ca ar trebui so sarut? Nu vreau sa ma grabesc..Help!

Răspuns Câştigător
| AnaDbv a răspuns:

Cat mai repede pentru ca poate si ea asteapta pasul asta. Si este foarte normal ca baiatul sa reactioneze primul. Fa asta cu prima ocazie...happy asta nu inseamna ca te grabestihappy sarut-o si vezi mai departe cum sta treaba. Fii barbat!:*

1 răspuns:
| saynotoemo99 a răspuns:

Dupa câteva intalnirii, să fi sigur ca nu ai buzele uscate și mai intăi sa realizați contact vizual.