| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Va povesteam despre relatia mea cu fostul acum cateva zile. Pt cei care nu-si amintesc va dau link-ul la intrebare http://www.TPU.ro/......-impreuna/

Astazi ne-am intalnit(era ziua mea de nastere, am facut 16ani). A fost rece fata de mine. M-a pupat pe obraz, eu la fel. Am mers sa bem un suc. I-am repetat ca il iubesc, ca vreau sa fiu cu el. Nu a adus vorba deloc de ce am vorbit la telefon. A zis ca nu putem fi impreuna pentru ca el pleaca in Germania in cateva zile. Am vrut sa-l sarut(adica l-am intrebat) si a zis ca nu, ca nu suntem impreuna. Mi-am luat inima in dinti si i-am zis ca vreau sa fie primul. Mi-a zis "Tu nu intelegi ca nu vreau sa profit de tine? Daca asta as vrea in cateva zile am face-o. Dar eu plec si tu ce faci apoi?". Am mai vorbit. M-a vazut sigura pe mine ca vreau sa o fac si m-a intrebat "Vrei azi? Mergem si o facem, dar o fac doar pentru tine ca daca plec nu-ti promit ca astept dupa tine un an jumate" si m-am fofilat ca nu vreau etc. Nu mi-a zis nimic. Apoi a zis "VIn maine in oras din nou. Daca vin inseamna ca iti imi dau o sansa si ne impacam si daca vrei tu o facem" si l-am intrebat ce se intampla daca nu vreau si a zis ca nimic, nu ma obliga i niciun fel ca el oricum o face pentru mine.

La iesirea din local l-am luat de brat si m-am lipit de el. Nu m-a refuzat deloc, in sensul sa ma indeparteze. L-am servit cu o bomboana cand sa plece si a vrut sa ma pupe. Mi-am pus mana pe dupa gatul lui si l-am sarutat. intai s-a retras si apoi s-a uitat la mine cateva sec si m-a sarutat el si apoi a intrebat razand "Multumita?".

Deci ce credeti? Se merita sa o fac cu el? Il iubesc enorm. Maine ar cam trebui sa ii spun ce vreau de fapt. Fara sugestia sa amane el plecarea ca nu are cum. Acolo e posibil sa stea un an-un an jumate, daca are de munca, dar daca nu are se intoarce acasa. Ce sa fac? funda, voturi.

3 răspunsuri:
| Crina_8634 a răspuns:

Toti cei care ti-au raspuns la intrebarea precedenta ti-au spus ce ai de facut.

| BiiaSomerhalder a răspuns:

Bai daca il iubesti si esti sigura ca vrei oke. Dar trebuie sa-ti iei inima in dinti si s`o faci. e placerea ta, altele au facut`o deja. Dar daca nu vrei, el a zis ca nu te obliga si ca totusi ar fi cu tine.
Fao cu el, ia-ti inima`n dinti!
Funda?batting eyelashes

| ady4love2011 a răspuns:

Eu cred ca ne vinzi gogosi fripte. Pierzi vremea cu toti ratatii pe mess. Eu am inteles ca tu vrei sa iti incepi viata sexuala. Dar cauta un baiat mai mare, care sa te placa asa cum esti si care vrea sa se intilneasca cu tine. Iti trebuie un barbat adevarat, sigur pe el. Si cu el sa iti incepi viata sexuala. Si chiar sa ai o relatie cu el.
Nu mai pierde vremea cu toti ratatii, care le e rusine cu tine, cand se intilnesc cu prietenii lor.