| Adellutza_Ade_2000 a întrebat:

Hey! Deci. Eu teoretic am prieten. E fratele celei mai bune prietene ale mele. laughing si maine urmează sa ne vedem la forta zu, iar prietena mea cea mai buna e împreună cu cel mai bun prieten al lui. Nu prea are logica... Si practic maine urmează sa avem întâlnire dubla., dar partea proasta e ca băiatul de care ii place celei mai bune prietene are 1.53 inaltime. :\ laughing in cazul acesta. Ei doi ce ar trebui sa facă? laughing (ea m'a rugat sa va întreb)

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Intrebarea ta a fost de genul:"Mama are 3 mere, tata are 4 mere...cu ce sa ma imbrac maine la scoala?". Nu are ce sa faca ea, doar sa-i accepte inaltimea, in general fetele cauta baieti mai inalti, dar tipul poate are si multe calitati pana la urma nu la inaltime conteaza centimetrii. Eu zic sa astepte sa il cunoasca mai bine pe tip, sa ii vada calitatile dar sa nu ramana fixata pe chestia cu inaltimea si sa ii caute defecte pentru a avea motiv sa se desparta de el, motivul despartirii fiind inaltimea. PSbig grinepinde si de varsta, daca avei 12-13 ani sa stiti ca tipul se va inalta, baietii cresc pana pe la 20 de ani parca deci se va inalta. Nu as vrea sa jignesc, dar poate ar trebui sa cautati si in interior, nu doar in exterior. Acum daca voi vreti tipi de 2 metrii care face sala zilnic eventual sa fie si violent nu e o problema discutabila pe TPU.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat