| MeMeMe97 a întrebat:

Hey, dermatologul mi-a recomandat RETIN A impotriva acneei pentru ca eu am tenul gras si acest unguent ar trebui sa il mai usuce! DDar totul merge pe invers deoarege acest unguent mu'l ingrasa mai tare! Mai eficient era isotrexin decat retin a! La voi cum a mers acenst unguent? si voua va ingrasa tenul?

2 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Cel mai bun e zyneritul, am o prietena care folosea acelasi unguent si se confrunta, cu ingrasarea tenului la fel ca tine mai bine foloseste isotrexin daca pielea ta este obisnuita cu elhappy

| DeliaDaniela a răspuns:

Eu l-am folosit si mi l-a uscat f tare! acum depinde de tenul fiecaruia! mai bine spune-i dermatologului ce se intampla si el te va lamuri! bafta happy