| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Hey. Eu stau in Constanta si vreau sa trimit ceva la Drobeta turnu severin. E vb de un incarcator de telefonhee hee pentru ca eu am gasit aici originalu si in fine. Acum, nu stiu cum sa il trimit si cu ce servicii pot trimite asa ceva. Vreau cat mai multe detalii va rog. Si inca o intrebare, eu voi completa datele de la expeditor, dar imi va cere buletin ceva sau le pot completa in numele altcuiva? va rog am nevoie urgent puppy dog eyes Fundaa si scuze categoria.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimi! dar din Constanta catre DTS nu este maxi taxi? daca da, poti vorbi cu soferul microbuzului, bineinteles contra unei sume modice de bani, vorbesti si cu persoana careia ii trimiti incarcatorul si asteapta microbuzul la autogara sau unde crede ca este avantajos, eu asa procedez cand am ceva de trimis Focsani-Galati, o zi bunahappy

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Prin posta ar fi cel mai ieftin dar impacheteaza-l bine pentru orice eventulitate, in max 48 de ore ajunge