| MissAvocado a întrebat:

Hey happy Eu sunt pe cosmote si as dori sa trimit un mesaj international (mai exact in america de sud)... am nevoie de niste setari speciale pentru a trimite acel mesaj? o sa fac cost suplimentar (daca da cam cat)? ce ar trebui sa fac ca sa pot trimite mesaje fara cost suplimentar? big grin Multumesc mult, ofer funda si voturi, dar va rog ca raspunsurile sa fie exacte, sigure big grin O seara placuta in continuare happy

1 răspuns:
| BeaTrisBeaTris a răspuns:

Deci daca esti pe abonament da iti vei face cont suplimentar vreo 10-20 centi da nu stiu exact dar daca ai mesaje internationale nu iti faci cont suplimentar atunci poti trimite linistit sper sa iti fie de ajutor :-)