| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappyfetelor am o intrebare:X voi purtatzi sutien sau bustiera? eu am 14 ani si am sani maricei dar nu preastraight face dar as vrea sa port sutien :X toate fetele de la mine din clasa si-au luat sutiene (doar pentru asi mari sanilaughing ) ei bine eu nu vreau acest lucru, eu vreau sa am grija de cresterea lor si nu stiu ce sa port pentru am creste mai frumosbig grin stiu ca este pe marime. eu nu stiu cat am sad nu stiu, cum se masoara bustul? si voi ce marimi purtatzi (eu sunt slaba.) si cum e sutienul vostru au cupele mai apropiate sau mai departate ajutati-ma! vreau sa le dau o forma sanatoasa si frumoasa:X a si inca ceva. unde gasesc sutiene pe marimi mai micibig grin si albe negre bla bla straight facefundita pentr cel mai detaliat raspuns:X

5 răspunsuri:
| Arisu a răspuns:

Hey,mai inti te sftaui sa cauti marimea 0 cred ca este cea mai mica marime de sutieni.Du-te la magazin si spune bla bla...big grin
daca sunt prea mici atunci intreaba de marime putin mai mare decit 0 si totusi putin mai mici decit 1.Este important ce marime a bustului ai, ci nu la ce virsta sau citi ani ai pentru a purta sutieni... Sper sa-ti gasesti ceea ce cauti, Bafta!:*

| Ccrysu a răspuns:

Poi sutiene de care vrei uh gasesti la orice magazin cu lennjerie intima si acolo iti poti masura si bustul si tot acolo` ti se va da un sutien bun` pentru a le mentine sanatos`.tongue fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Freiere! asta e intrebare pentru fete!laughing)) sau daca tu te consideri ca fiind fata thinking laughing))) iar aici nu e vorba de nici un laptewinking haide pa si cauta intrebari pentru baietiwinking

| nesuferit a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cate aroganta pe proaspata generatie de fete, ti sau umflat putin sfarcurile si gata, ai glas

| anonim_4396 explică (pentru nesuferit):

laughing nesuferitule inceteaza! laughing