| anonim_4396 a întrebat:

Hey fratilor!
am incercat sa imi schimb poza de profil si vad ca nu imi apare
ce sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incarc-o si asteapta.Mie de exemplu mi-a luat in jur de 2 zile sa-si revina. Ai rabdare.

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

E posibil sa intarzie sa apara chiar si o zi! asta e! si mie mi s-a intamplat.nu ai ce faceoh go on

| MiruFcrb a răspuns:

Si mie mi s`a intamplathappy. Dar a tinut cateva zile si am incercat sa schimb poza, si nu stiu de ce... unele imi apareau, altele nu.So,mai incearca alte pozelaughing.
Pa`Pa