| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! FUNDA~! credeti ca o fata ii poate interzice iubitului ei sa nu vorbeasca cu cineva din gelozie?straight faceiar el sa faca cum zice ea?straight faceeu cred ca e complet ciudatbig grinvoi ce credeti?laughing

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

E foarte ciudat. Baiatul are voie sa vorbeasca cu cine vrea, o fata nu ii poate comanda viata. Si fata ar trebui sa aiba incredere in baiat, nu trebuie sa fie geloasa.

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Da, e cam ciudat, înseamnă că tipul ori e total înnebunită după fată, ori îi e frică să nu o piardă, ori e genul de "viitor soţ papuc" laughing

| matei2010 a răspuns:

Zice da pe momemt... laughing
dar dupa 10 min il vezi ca vorbeste cu persoana respectiva tongue