| afrancii a întrebat:

Hey Fundaa! am nevoie de ajuutooorr! cine stie cum sa sterg definitiv mesajele de pe facebook? nu arhivate sau span. sterse definitiv!

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Dai click pe conversatie si o sa iti apara sus actiuni, apoi dai stergere conversatie

6 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Dai acolo la actiuni-sterge conversatia. Bafta

| afrancii explică (pentru cristiiiiiii):

La actiuni unde? hey daca imi explici tot cap coada ai funda!winking

| afrancii explică (pentru cristiiiiiii):

Poti sa-mi explici tot cap-coada? dau funa!

| cristiiiiiii a răspuns (pentru afrancii):

Ma frate te duci sus la mesaje. Dai click pe conversatia pe care doresti sa o stergi. cand se deschide dai click pe actiuni in partea de sus a pagini, apoi dai sterge conversatia

| cristiiiiiii a răspuns (pentru afrancii):

Dai click pe conversatie si o sa iti apara sus actiuni, apoi dai stergere conversatie

| danyshatAT a răspuns:

Nu se pot sterge definitivhappy. Decat arhivate sau in spam. Funda?

| afrancii explică (pentru danyshatAT):

Mai astept raspunsuri waiting