| FunkyLicious a întrebat:

Hey hey! :] De Craciun as vrea sa ii fac un cadou la o prietena foarte buna (mentzionez ca are 15ani) ceva idei plsss! :*
mersi!
+acord Fundoi big grin

Răspuns Câştigător
| ladymadda a răspuns:

Daca spui ca sunteti prietene foarte bune banuiesc ca ai ceva poze cu ea. imprimale si fa cun album happy sau o poza care iti place cu voi doua si pune-o in rama happy
cu o esarfa, bratara ceva ar fi perfect happy

5 răspunsuri:
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

O bratara a prieteniiei dar pe care sa scrie "Merry Christmas"
Sau ceva in "tonul sarbatorilor".
Un video pe youtobe.
Sau un parfum. o colectie de bratari din metal etc`.

| FunkyLicious explică:

Mersi,
ps. nu. i plac cartzile. laughing x

| FunkyLicious explică:

Merci all :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, un accesoriu dragut (o esarfa)... daca ii plac, cartile.de ce nu si un roman interesant acre ar fi pe placul ei. Dar depinde acum si de gusturile ei