| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?

acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgareste:X

credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? faza e ca el tot zice ca vrajeste la fete si asa. dar nu cred ca e adevarat...cum sa-l conving sa iasa afara? credeti ca si-a dat seama ca`l plac? pe mess. faza e ca tot eu intru pe elcrying. el ff rar intra pe mine... dar dupa isi da drumu.si vorbim si asa. daca m-ar placea ar trebui sa intre el pe mine nu? ce sa fac:-s?

2 răspunsuri:
| girlloveboy a răspuns:

Buna! din propria experienta da cred ca tar place poti sa iti dai seama ff usor dupa urmatoarele semne
1 itii dai seama daca:iti zambeste mereu
2 te ajuta sa te ridici sau te ajuta la teme sau sa faci ceva care nu poti singura
3 iti face mereu complimente
4 vb cu u mereu [tell mess afr]
ETC
sper ca tam ajutat :* o zii placuta:*

| YoYo a răspuns:

Daca tear placea sar sui p tine ar baga muzica si XXXX