| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?
acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgarestelove struck
credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? fundita:*

3 răspunsuri:
| axeman19 a răspuns:

Nu il lasa sa te calce in picioare sau sa se foloseasca de aprecierea ta pentru el incearca sa gasesti interese comune si sa filtrezi suptil pune pe cineva apropriat sa intebe de tine dar sa nu te tradeze inventezi u ceva...ai grija si fii suptila bafa si ai grija sa nu bei cu el alcool sau sa...nu se stie

| ytalyanu a răspuns:

Cu siguranta, problema este ca tu trebuie sa ripostezi an alt fel, nu stiu gandeste-te si tu la ceva, mult succes

| Gentlemann a răspuns:

Te doreste cu siguranta, dar daca e mai mare...lupul nu urmareste decat sa te...winking