| AlexandraMadalina97 a întrebat:

Hey,

Imi place de un tip happy si de obicei cand vorbesc cu el pe mess, conversatia se rezuma la 'ceau' si 'cf?'.
Ce intrebari credeti ca as putea sa ii pun big grin sau ce sa spun sa dezvolt conversatia?

Mersii!~~! [Dau funda daca va motiveazalaughing]

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Hmmm,sa vedem.ii spui k mergi cu prietenii prin parc si il inviti si pe el, dar nu ii spui k de fapt nu ai invitat pe nimeni in parc(adica il pacalesti ca sa petreceti putin timp singuri) sau daca nu vrei sa il iei prea tare din prima, il intrebi cv de genul: ti-ai facut temele,eu nu ma descurc la...,ai putea sa-mi imprumuti...(ceva pe care sti ca-l are), care e trupa ta pref(daca te intreaba dc il intrebi, ii zici ca nu prea ati avut ocazia sa va cunoasteti bine si vrei sa-l cunosti cat de cat), ce ii plac, blondele sau brunetele, ce parere sincera are despre tine(daca zice ca una buna, inseamna k nu e interesat de tine, iar daca zice ca esti draguta sau frumoasa inseamna k il interesezi) cam atat fundita? :X

1 răspuns:
| claudiualin a răspuns:

Daca nu te intreaba el mai multe inseamna ca nu e interesat de tine, deci nu te mai chinui