| Casa a întrebat:

Imi place de o fata si cand vreau vorbesc pur si simplu ma blochez sad (pe mess sau facebook)... si ce complimente as putea sa ii spun sau sa ii vorbesc (pe mess sau facebook),
va multumesc pentru raspunsuri, funda...

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Hei.
Timiditatea e o pierdere de timp. Spune-i tot ce gândeşti tu. [ mă rog, nu chiar tot ]. Acum, mai târziu să nu fie prea târziu. O dată şi-o dată trebuie să vorbeşti cu fetele, să le faci complimente şi chestii. "Ia-ţi inima-n dinţi " şi începe să scrii!hee heewinking
Baftă! :3

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea in realitate.Despre ce sa vorbiti, pai fi amuzant, intreab-o mai multe despre ea, gaseste lucruri in comun.Pe mess sau fb. nu e asa frumos ca in realitate sa o complimentezi. Poti sa-i complimentezi gesturile, calitatile ei si fizicul bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Esti timid daca nici asa din scris nu ai tupeu...
Vorbeste si tu ca omul in realitate nu pe facebook! laughing rolling on the floor
Cati ani ai?