| anonim_4396 a întrebat:

Hey, îmi plăcea de un băiat, dar după ce mi-am exprimat sentimentele fata de el a început sa nu îmi mai placa, faza e ca el ma place și acum nu știu cum sa-i spun ca nu îl mai plac, deși au trecut 3-4 zile de când i-am spus ca îl plac. Aveți un sfat sa îmi dați?

Răspuns Apreciat de Editori
| FanLenghelianPăstăMedie a răspuns:

Nu te supara dar totusi in atata timp sa iti schimbi parerea si sentimentele fata de un om e cam ciudat zic eu.
Fa ce vrei da data viitoare zic sa iti alegi potentiali parteneri cu mai mult discernamant si de asemenea sa mai astepti pana sa incepi o relatie ca dupa cate imi dau seama nu cred ca ai nici macar 14 ani daca ti se schimba asa starile de pe o zi pe alta.
O sa gasesti pe cineva da mai intai traiesti copilaria o sa ai timp de din astea sa zicem ca de la 16 ani e ok.
Si apropo nu mi se pare deloc ok sa ii spui unuia ca il placi si in nici o saptamana sa ii zici "stii nu te mai plac", asta dupa ce el a avut curajul sa se deschida in fata ta, are si el sentimente ca si tine.
Nu am nimic cu tine ti-am dat un sfat prietenesc care sper ca a fost de folos.

8 răspunsuri:
| R8uuuu a răspuns:

Buna,
Cred ca glumesti. Cum sa iti placa un baiat iar dupa din senin sa nu iti mai placa. Nu ii poti spune ca nu il mai placi o sa il distrugi.
Spune-i ca vrei sa fiti doar prieteni. Dar subtil incat sa nu il superi... Doamne fetelor cine sa va mai inteleaga. :/
Daca un baiat ar fi facut asta l-ati fi facut nesimtit si porc. SOCIETATE DE rahat IN CARE TRAIM

| Invictusman a răspuns:

Ești instabila psihic și aeriana.
Mai bine nu ii mai spuneai nimic.

| alexalx1234 a răspuns (pentru R8uuuu):

Spunea ca toti suntem la fel si ca suntem jegosi.

| Violleta2022 a răspuns:

Jenant, sa fii atat de razgaiata, incat sa te razgandesti dupa ce ai facut deja o declaratie.
Fii macar sincera si spune-i adevarul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

După 3-4 zile... serios? N-ai ce căuta într-o relație. Mai încearcă peste 10 ani. Ești mică.

| CostinAlamariu a răspuns:

Woman moment

| xfelyci24 a răspuns:

Trec prin aceiași chestie. sad)

| CIaudiu a răspuns:

Sper ca glumesti. Ai o mare problema de natura psihica daca nu glumesti. Nu mai cauta relatii cu o astfel de problema. Pune-te in locul baiatului. Ce parere ai?