| Andreutzaaandreea a întrebat:

am si eu o problema! imi place mult de un baiat si i-am spus anul trecut ca-l plac si pe atunci ii placea de altcineva. Ideea e ca nu ma place si nu stiu cum sa-l fac sa ma placa. El e mai mare cu 2 ani ca mine si il cunosc de 3 ani si tot de atunci imi place de el. Va roog dati-mi un sfat ca nu stiu ce sa fac! cum sa-l fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Adryan657 a răspuns:

Incearca sa discuti cu el!
cum spune si chesea dragoste cu sila nu se poate
daca el nu te vrea nu'ti ie teama mai sunt baieti pe lumea asta!

1 răspuns:
| chesea a răspuns:

Iubire cu sila nu se poate. daca spui ca el place pe altkineva n-o sa fie usor. inkerka sa-i dovedestik il iubesti. dar ai grija sa nu pari disperata... nu vrem asta. vot pls. daca vrei.