| AdrianaCristina1416 a întrebat:

Hey! Imi puteti spune niste idei cadouri de Secret Santa pentru o prietena nu ne cunoastem de mult timp si nu stiu ce sa ii fac

Răspuns Câştigător
| Andra9pk a răspuns:

Pai daca o cunosti de mult timp probabil ar trebui sa banuiesti cam ce i-ar placea,ce cadou ar incanta-o. Cred ca ii stii gusturile. Ce vor fetele in general? Parfumuri, produse cosmetice, bijuterii dragute (nu aur, argint neaparat), un articol vestimentar ..chestii de genu'.