| hayley a întrebat:

Hey! Imi spuneti si mie must have-urile pentru scoala? Ce mai e la moda in materie de blugi, bluzite, tricouri. Daca se poate mai multe explicatii ( culoarea x cu imprimeul y) dar si cateva poze. Merci! Fundita!

Răspuns Câştigător
| BlackMan a răspuns:

Se poarta blugi cu tur sau shinny[stramti] si colantii.
bluze daca le iei cu colantii lungi simple mai bine[grilove struck]big grin
si mulate cu un maimutoi sau model pe elebig grin daca le iei cu blugi.
camasile mie imi plac cum se poarta cu o chestie deasupra. am uitat cum se numeste sry.si se poarta balerinii si skaterii vezi american skate in IDM daca stai in buc sau in Malluri.

cam atat.
ma bucur ca te'am ajutat pup

3 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Pai mai bine ai vedea cum te simti tu mai confortabil si ce iti place mai mult, depinde si ce stil ai...
Si cred ca "must have-urile" ar fi rechizite si multa minte
Succes la scoala

| rosto a răspuns:

Un must have pentru scoala ar fi capul dupa tine in fiecare zi, bunul simt si chestiile materiale precum manuale, pixuri, caiete, etc. Lasa fitele astea cu imprimeuri, culori ca nu te duci la parada modei, te duci la scoala. Ia zi si mie asa, ca informatie, a cata esti tu in clasa aia? Esti desteapta clasei sau esti proasta clasei?

| rosto a răspuns:

Inca astept raspunsul draga mea, sa vad unde te situezi in clasa. ai uitat sa raspunzi?