| XLittleGirlX a întrebat:

Hey! In legatura cu Lady Popular! Cum adica "Castiga cel putin 15 de duel sau duelul modei? Ce trebuie sa fac?
Funda promit!

4 răspunsuri:
| deiutza14 a răspuns:

Trebuie sa provoci ledy la lupte domnisoare sau duelul modei sper ca te'am ajutat:*

| deiutza14 a răspuns:

Trebuie sa provoci domnisoare la lupte domnisoare sau duelul modei si daca ai castigat de 15 ori ai facut scopu:*

| deiutza14 a răspuns:

Trebuie sa provoci domnisoare la lupte domnisoare sau duelul modei si daca ai castigat de 15 ori scopu este gata trecut

| Anonim1998 a răspuns:

Trebuie sa faci provocari pentru a trece nivelul /sa te ajute o prietena de a ta ii timiti 15 provocari si roag-o sa le accepte
funda?