| jojoloveSHINee a întrebat:

HEY! joaca cineva stardoll? eu abia am inceput si prima oara primeam bani intr-un sac, dar acum nu mai primesc! cum fac sa castig bani? va rog raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Florencia a răspuns:

Ei bine, nu trebuie sa devii neaparat SuperStar, ci la Play and Earn, castigi 5$ pe zi timp de 14 zile,. Chiar daca 4$ stau separat de acel 1$trebuie sa ii cheltui in acea zi, sau cei 4$vor expira a doua zi!

2 răspunsuri:
| jojoloveSHINee explică:

Deci in alt mod nu pot primi bani, nu?

| JustAStar a răspuns:

Dapz... daca vrei sa primesti bani trebuie sa devii star, star devii daca suni si incarci de pe tel cat vrei tu, apoi devii star si primesti 3 camere la casa ta, cadouri, haine, bani! XoxoJustAStar