| TwlGirl a întrebat:

Hey!happy la Barn Buddy pe hi5 mi-au disparut azi casa, cainele si oaia straight face Nu stiti cum le recuperez? Sau de ce le-am pierdut?straight face nu le gasesc nici la Obiecte Ascunse, si ieri le aveam pe toate. crying

Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta.ma si speriasem, dar i-am dat de vreo 2-3 ori refresh si mi-au revenit toate animalele si cladirile.Probabil este o alata eroare a jocului sau o suprasolicitare.Nu te ingrijora ca sunt disparute decat temporar.

3 răspunsuri:
| amy_5759 a răspuns:

Poate te intrat cineva pe hi5 si tilea vandut pentru ca alfel nu se poate pup plz fundita

| ganja a răspuns:

Si eu am patit asa. dar am mai asteptat vreo 3 minute si mi-au aparut.trebuie sa astepti happy si gt.

| Radoi_Dragos_Florin_1995 a răspuns:

Barn buddy