| loove_5215 a întrebat:

La barn buddy pe facebook cum pot scapa de cainele ala german? mi-am cumparat unul dar nu il mai vreau.am incercat sal ascund punandu`l la obiecte ascunse dar de fiecare data cand ies si intru inapoi apare. ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu mai poti sa il dai inapoi odata ce l-ai cumparathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la mine merge cand vreau sa askund ceva nu apare din nou cand intru.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, o sa dispara el intr-un an ca toathe animalele care is pe monede dispar dup un anumit tinp da alea ca credit nu mai dispar nici-o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am totusi daca ti l-ai cumparat nul mai poti da inapoi
numa daca iti stergi contul de facebook si iti faci altul si incepi di nou