| JustAaGirl a întrebat:

Hey lume :)
Am nevoie de idei. Despre ce si ce mai pot scrie in acest blog?
Este nou dar momentan nu a idei... Ceva sfaturi, pareri?

http://teensdeadlinero.blogspot.ro/

Răspuns Câştigător
| CosSmiiina a răspuns:

Scrie ce faci tu în viaţa de zi cu zi, adaugă nişte ţinute ce se poartă în acea zii sau în anul acesta...Adaugă nişte notiţe, coafuri, ţinute pentru. şcoală, coafuri pentru. şcoală...
Fundă? puppy dog eyes

1 răspuns:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, poti scrie ceva gen : Cum sa te imbraci la scoala, sau Coafuri pentru petreceri, pentru scoala si ce mai vrei tu. Pana la urma, e pentru adolescenti, nu? happy