| WholeWorld a întrebat:

Hey lume am o problema...
Am nevoie de PowerPoint 2007 asa am cautat pe google da nu gasesc ce vreau am gasit power point 2007 wiver da merge doar sa vezi documente nu sa le faci.
Trebuie sa fac un slide. Va rog ajutati-ma Dau Funda ( AM NEVOIE DE EL REPEDE)

2 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Dar du-te draga pe un site unde se gasesc multe de,, poewrpoint''. venitzi pe TPU cu niste intrebari...

| WholeWorld explică:

@elizabeth m-am dus draga dar nu am gasit ce am vrut de asta am intrebat frumoasowinking