| DariusArt a întrebat:

Urgenta! D: Am instalat Microsoft Office excel viewer si am nevoie de power point dar de fiecare data cand descarc ceva nu gasesc powerpoint-ul =-= si am nevoie urgenta sa fac oun referat la psihologie in slide-uri crying! Daca ati inteles ceva ajutati-ma XD d-au funda

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca am inteles bine nu poti instala power point, sau nu stii unde se salveaza instaladorul pe care il descarci?

| DariusArt explică (pentru gelu1970):

Le am pe amndoua dar nu pornesc ' - ' ori nu sunt compatibile

| gelu1970 a răspuns (pentru DariusArt):

Mai tarziu daca o sa fii aici iri dau un office

| gelu1970 a răspuns:

Cred ca nu ai nevoie de ajutor. altfel mi-ai fi raspuns