| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume dat-mi si mei va rog un link de unde pot sa descarc paint tool sai
in versiune full adica NU pentru o anumita perioada de timp, a si sa nu il cumar, sa il descarc, am mai avut dar nu inversiune full si am nevoie de el full, am repetat de cam multe ori full nu? laughing, in fine, daca stiti de unde sa-l descarc ziceti-mi va rogwinking

Răspuns Câştigător
| Stefe a răspuns:

Http://www.filestube.com/......acked.html sper sa fie de folos