| littleangel_1397 a întrebat:

Hey luume! de unde as putea descarca photoshop gratuit sau alte programe de modificat poze? merci anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Bunä littleangel
Sunt foarte bucuroasä sä-ti räspund la intrebare, insä iti recomand sä nu folosesti photoshop deoarece consumä spatiul calculatorului. Iti recomand urmätoarele programe: photoscape sau pain(cea mai noua versiune). O prietenä, a patit o nenorocire cu leptopul ei. de ce? Datorita photoshopului, fiind enorm de mare ca GB nu mai putea face nimic pe calculator. Ocupa spatiul, si photoscape. ul este la fel si mult mai micut.
Te pup si iti doresc succes, asculta. mi sfatul.

NANA