| deeadeea4you a întrebat:

Hey! ma plitisadnu prea am ce face.imi puteti spune si mie unde imi pot face conturi ca sa pot vb si sa cunosc mai multi oameni..in general baieti....sau daca vreti sa imi dati o adresa de skype...si va cau eu?

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Deci esti in cautare de baieti. Nu esti singura.

| Dănuuuuu a răspuns:

Heiiii puppy dog eyes!
Știu că o să sune ciudat, dar, eu pe lângă conturile de hi5, facebook etc. am cont pe lipicioșii.ro Este un site foarte drăguț chiar dacă să zicem e un site gen „matrimoniale„. Poți să îți postezi starea, să te lipești de cine vrei, de cine îți place, poți da note, comentarii. Poți deschide un subiect pe forum și multe altele. E chiar distractiv.
Sper să încerci și chiar să îți placăbatting eyelashes Nu o să regreți big grin
Paaa :X!